Ubezpieczenia online

Teraz możesz wykupić dobre ubezpieczenie na wyjazd lub NNW szkolne również przez internet. Poniżej znajdują się dwa linki, pierwszy przekierowuje na stronę gdzie wykupisz ubezpieczenie na wyjazd, drugi przekierowuje na stronę gdzie wykupisz NNW szkolne dla swojego dziecka.

Wystarczy, że klikniesz w jeden z poniższych linków, który przekieruje Cię na odpowiednią stronę. Tam należy wybrać interesujący zakres oraz ewentualne klauzule dodatkowe. Następnie należy podać dane osoby kupującej ubezpieczenie (ubezpieczający) oraz osób ubezpieczonych.

W razie pytań lub wątpliwości odnośnie zakresu na tej samej stronie dostępne są Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU), Regulamin oraz numer kontaktowy na bezpośrednią infolinię firmy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie na wyjazd

>> Compensa Voyage <<

Uwaga! Ubezpieczenie na wyjazd nie działa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz kraju zamieszkanie ubezpieczonego niezależnie od wybranego zakresu terytorialnego (Europa/Świat)!

Bee Safe

Nowość na rynku ubezpieczeń - oblicz cenę ubezpieczenia swojego samochodu bez podając jedynie podstawowe dane! Kliknij w grafikę poniżej aby przejść na stronę BEE SAFE:

Pilot BEE SAFE

Kontakt:

Warta

Marta
Tel: 530 530 822

Warta

Edyta
Tel: 530 530 872

Warta

Iza
Tel: 509 224 384

Warta

Anna
Tel: 504 193 703

Telefony stacjonarne:

Adres e-mail: asekuracja109@wp.pl